Novinky

DERAMAX Elektronický plašič - odpuzovač kun, hlodavců, krtků, psů, koček...

3.4.2017

Deramax nadpis

Odpuzovače plašiče škůdců DERAMAX®

Elektronický plašič - odpuzovač kun, hlodavců, psů, koček, krtků, hryzců a další zvěře.

Nabízíme ucelený sortiment elektronických plašičů a odpuzovačů zvěře. Specializujeme se na plašiče českého výrobce Deramax. Produkty Deramax jsou osvědčené kvalitní odpuzovače zvěře s pozitivními referencemi zákazníků.

Co je elektronický odpuzovač škůdců:
Elektronický odpuzovač škůdců je zařízení, které generuje silný, zpravidla ultrazvukový signál (pro člověka neslyšitelný), pomocí kterého chrání vnitřní prostory budov, nebo venkovní prostory před škůdci jako jsou myši, potkani, krtci, hryzci, kuny, toulaví psy a kočky, ptáci, divoká zvěř apod. 

Proč zvolit odpuzovač Deramax®:
- Český výrobce Deramax® s tradicí již od r.2001.
- Výroba je realizována fyzicky na území České republiky.
- Výrobce disponujeme profesionálním měřícím zařízením pro měření v oblasti ultrazvuku a je tak schopen zajistit jak maximální výkon odpuzovačů, tak i bezpečný provoz odpuzovačů pro lidi i domácí zvířata.
- Deramax dodržuje platné technické normy EU
- Případné reklamace odpuzovačů Deramax v záruční době řešíme okamžitou výměnou za nové zboží. - Veškeré produkty Deramax máme trvale skladem.

 

 

Koupit Deramax

Nejprodávanější odpuzovače Deramax:

Deramax AUTO

Ultrazvukový odpuzovač-plašič kun a hlodavců do auta

Nejeden motorista se už setkal s tím, že měl nezvaného návštěvníka v motorovém prostoru svého vozidla. Škody napáchané hlodavci mohou jít do tisíců. Spolehlivou ochranou může být odpuzovač hlodavců Deramax AUTO. Výhodou je napájení z vlastní baterie, čímž nezatěžuje baterii v automobilu.

Deramax Auto

Unikátní vlastnosti tohoto typu odpuzovače hlodavců a kun do auta:
Díky propracovanému zapojení a použití kvalitních součástek udrží jedna 9V baterie přístroj v chodu po dobu až 2 let. Současně je přístroj zcela soběstačný z hlediska napájení a není jej tedy nutné připojovat k autobaterii, nebo jinak napájet z rozvodů elektřiny v autě. Zcela tak odpadá nutnost odborné instalace a možnost ztráty záruky na nový vůz z důvodu připojení cizího zařízení do elektrických rozvodů vozu. Nehrozí ani možnost vybití akumulátoru při delší odstávce vozidla.

Podrobné informace o odpuzovači deramax AUTO se dočtete na našem eshopu zde...

Deramax PROFI

Ultrazvukový odpuzovač - plašič kun a hlodavců

Špičkový ultrazvukový odpuzovač vyráběný v České republice. Nejvýkonnější odpuzovač-plašič z řady Deramax. Tato verze je již třetí generací tohoto přístroje oblíbeného především díky jeho spolehlivosti a vysoké účinnosti. Nová varianta přináší některá zásadní vylepšení jako je vyšší odolnost vůči vlhkosti, vyšší výkon a vylepšená charakteristika vyzařování ultrazvukového signálu. Použití špičkových součástek a kvalitních materiálů spolu s výrobní technologií povrchové montáže součástek a několikanásobnou kontrolou kvality zajišťuje jeho dlouhodobou životnost a spolehlivost. 

Deramax ProfiOdpuzovač-plašič Deramax-Profi slouží k ochraně prostoru ve kterém je umístěn před hlodavci a kunami. Je tedy možné jej využít jako odpuzovač-plašič myší, potkanů, krys, kun a lasiček. Generuje specifické ultrazvukové signály na vysokém ultrazvukovém kmitočtu, které jsou pro drobné hlodavce a kuny velmi nepříjemné, takže po krátkém čase chráněný prostor opouští a hledají si nové útočiště v jiných objektech, které nejsou chráněny. Generované ultrazvukové signály mají automatickou změnu kmitočtu v daném rozsahu, aby si hlodavci (nebo kuna a lasička) na signál nezvykli a současně i automatickou změnu výkonu (náhlá změna výkonu), která přispívá k vyšší účinnosti tohoto typu odpuzovače. Vzhledem k vysokému výkonu je odpuzovač-plašič Deramax-Profi vhodný i pro ochranu rozsáhlých obytných prostor, nebo pro ochranu komerčních objektů jako jsou sklady, dílny, kanceláře, výrobny potravin, kuchyně, restaurace apod. Jedná se tedy o univerzální zařízení, které je možné umístit jak do bytu, tak i do prodejen, nebo skladů potravin apod. Vzhledem k tomu, že přístroj škůdce nezabíjí, nedochází při jeho využití k žádnému hubení myší či kun.

Deramax Cvrček

Zvukový a vibrační odpuzovač krtků

Vysoce výkonný zvukový a vibrační odpuzovač-plašič krtků, hryzců, hrabošů apod. České výroby. Použití: Odpuzovač-plašič krtků, hryzců, hrabošů, rejsků, potkanů, myší, hadů apod. Rozsah účinnosti do 1000m2. Bateriové napájení.

Vlastnosti odpuzovače Deramax-Cvrček:
ELEKTRONICKÝ ODPUZOVAČ-PLAŠIČ KRTKŮ A HRYZCŮ - DERAMAX-CVRČEK si získal oblibu díky své spolehlivosti, účinnosti a nízkým provozním nákladům. Jedná se o ryze Český produkt, který v současné době vyrábíme již ve třetí variantě. Odpuzovač-plašič produkuje zvuk a vibrace na velmi nízké frekvenci, které mají schopnost dobře se šířit zeminou a je natolik nepříjemný pro hlodavce žijící v půdě, že tito brzy opouští prostor chráněný přístrojem.

Deramax Cvrček - odpuzovač krtků

Čím se liší přístroj Deramax-Cvrček od naprosté většiny jiných typů zahradních odpuzovačů?


Jednak je to strikní dodržování nízkých kmitočtů a vibrací, což je dáno samotnou konstrukcí elektronické části a také jejím umístěním vDeramax Crvček pokrytí
plastovém krytu. Dovozové typy často produkují zvuk na kmitočtech v řádu kHz což je pro šíření půdou zcela nevhodné.

Velmi důležitá je také plocha určená pro přenos zvuku a vibrací do půdy. Obal odpuzovače-plašiče Deramax-Cvrček tvoří plastová dóza o průměru 10cm s tenkými stěnami. Téměř všechny dovozové typy jsou v obalu o průměru 3cm až 5cm, nebo do půdy zasahuje pouze tenká tyčka, přenos zvuku a vibrací je pak do půdy velmi malý a rovněž tak i samotná účinnost těchto odpuzovačů.
Velká styčná plocha obalu odpuzovače Deramax-Cvrček zajišťuje dostatečný přenos zvuku a vibrací do půdy v celém rozsahu účinnosti.

Lidé ani domácí zvířata nejsou zvukem odpuzovače-plašiče rušeni, neboť nad zem se dostane pouze velmi malá část zvuku. Odpuzovač-plašič je vodotěsný, nevyžaduje údržbu, pouze jednou za cca 6 až 12 měsíců výměnu baterií (Podle typu baterií). Účinná plocha odpuzovače-plašiče je do 1000m2 (kruh o průměru do 36metrů). Zvukové vlny a vibrace se šíří v kruhu kolem přístroje.


Deramax BIRD

Ultrazvukový odpuzovač-plašič ptáků

Kvalitní ultrazvukový plašič ptáků vyráběný v České republice. Použití špičkových součástek a kvalitních materiálů spolu s výrobní technologií povrchové montáže součástek a několikanásobnou kontrolou kvality zajišťuje dlouhodobou životnost a spolehlivost tohoto typu plašiče holubů, špačků, vrabců, kosů, havranů, vran apod.

Deramax-Bird je určen k využití jako odpuzovač-plašič ptáků. Generuje specifické ultrazvukové signály, které jsou pro ptáky velmi nepříjemné, takže po krátkém čase chráněný prostor opouští a hledají si nové útočiště mimo prostor chráněný plašičem. Generované ultrazvukové signály mají automatickou změnu kmitočtu v daném rozsahu, aby si ptáci na signál nezvykli a současně i automatickou změnu výkonu (náhlá změna výkonu), která přispívá k vyšší účinnosti tohoto typu plašiče. Co se pak týče konkrétních druhů ptáků, v našich podmínkách se jedná především o využití jako plašič holubů, špačků, vrabců, kosů, havranů, vran apod.


Další produkty Deramax v naší nabídce:

Deramax®-Kitty - Ultrazvukový odpuzovač-plašič koček a psů
Deramax®-Cvrček - Elektronický odpuzovač-plašič krtků a hryzců
Deramax®-Plus - Ultrazvukový odpuzovač-plašič kun a hlodavců
Deramax®-Klasik - Ultrazvukový odpuzovač-plašič kun a hlodavců
Deramax®-Bird - Ultrazvukový odpuzovač-plašič ptáků
Deramax®-Leon - Ultrazvukový odpuzovač-plašič divoké zvěře
Deramax®-Trap - Ultrazvukový odpuzovač-plašič divoké zvěře
Deramax®-Bat - Ultrazvukový odpuzovač-plašič netopýrů

Deramax plašiče

 

DERAMAX Ostrava - Prodejna produktů DERAMAX v Ostravě

Všechny druhy odpuzovačů Deramax zakoupíte na naši prodejně v Ostravě nebo ve Zlíně.

Odpuzovače DERAMAX můžete objednat i přes náš eshop https://shop.atoselektro.cz

Zpět


Rychlý kontakt

Montáže
satelity – antény – kamery

596 136 507
777 747 251

Velkoobchod

599 526 183

Servis a reklamace zboží

734 573 840

Zadejte vaši poptávku

Nevyplňujte:

* položky vyznačené tučně jsou povinné    
Eshop Přejděte ke Skylinku - dotované satelitní přijímače Prodej dálkových ovladačů

Prodejny

Ostrava - Muglinov
Bohumínská 188/118
Tel.: 599 526 183
777 747 253
E-mail: shop@atoselektro.cz
Po - Pá: 7:00 - 16:00
Ostrava - Přívoz
Nádražní 168
Tel.: 596 136 507
777 747 251
E-mail: privoz@atoselektro.cz
Po - Pá: 10:00 - 12:00
13:00 - 17:00
Zlín
2.května 1536
Tel.: 575 758 474
773 918 066
E-mail: zlin@atoselektro.cz
Po - Pá: 8:00 - 17:00