Novinky

Mobilní aplikace na TV program pro Android

11.3.2015

Jelikož jsme firma, která se zabývá prodejem komponentů pro televizní příjem z pozemního digitálního vysílání a vysílání ze satelitu přes 20 let, není od věci přidat pár tipů a hlavně menší přehled na aplikace do Vašich mobilů, tabletů se systémem Android, které vám přehledně a zdarma zobrazí televizní program pro desítky až stovky TV stanic a to nejen českých a slovenských. Spousta uživatelů přece jen dnes preferuje elektronickou podobu před tištěnou (která je většinou placená) a navíc mobil nebo tablet máme všichni většinou ihned po ruce.

Předem upozorním, že nepíši zde recenze na jednotlivé aplikace, pouze své vlastní postřehy, které by Vám mohly pomoci ve výběru. Aplikace mají své pro a určitě i proti, každý si může ohodnotit aplikaci dle svého uvážení. Všechny aplikace se dají zdarma stáhnout, stačí pouze zadat přesný název aplikace na Google play, který je uveden tučně.

fdb.cz TV program v mobilu

FDb.cz + Program kin a TV

Aplikace, která spojuje TV program, program kin a také filmovou databázi. Osobně jí velmi hojně využívám po dobu několika let a řadím jí mezi favority, minimálně kvůli programu na české a slovenské TV stanice. Aplikace chodí velmi svižně, graficky velmi přehledná a výborně zpracovaná.

Vlastnosti aplikace:

- Televizní program pro více jak 100 stanic
- Přehled právě vysílaných pořadů
- Možnost nastavit oblíbené TV
- Upozornění na pořad
- Možnost přidat upozornění do kalendáře
- Jednoduché a přehledné ovládání
- Přehled premiér v kinech
- Program více jak 300 kin v ČR
- Možnost nastavit si oblíbená kina
- Hodnocení filmů a komentáře
- Galerie a trailery u filmů
- Profily herců

Televizní antény

TiViKO – TV Program – Televizní program

Další zajímavá aplikace z české dílny. Aplikaci můžete využívat na svém PC, mobilních aplikacích a již brzy i na Smart TV. Služba Vám přináší možnost hledat Vaše oblíbené TV pořady ve více jak 700 TV kanálech 10 zemích Evropy. Aplikace se v některých funkcích liší v PC oproti mobilní verzi, je nutné si to vyzkoušet. Umožňuje si navolit různé přehledy programů, doslova obrovské spektrum kanálů (české, německé, anglické, …), řazení stanic, seznamy, výpisy, aj. Patří mezi vychytanou českou aplikaci. TiViKO prošlo v letošním roce kompletní grafickou změnou, která jí prospěla a její tvůrci neustále pracují na vylepšení.

 

KLACK Tv programm

Tato aplikace je určena pro diváky, kteří disponují příjmem německých TV stanic. Je určená primárně pro německy hovořící diváky a není tedy v češtině. Ovšem pro jednoduchý přehled, např. sportovního fanouška, není těžké se v aplikaci zorientovat a najít si svůj pořad podle výběru Sport, kde se vám nabídne výběr sportovních stanic s opravdu přehledným a detailním programem. Nalezneme zde rovněž nejznámější německé stanice, mj. vysílající volně a zdarma za satelitu, ARD a ZDF včetně jejich dalších mutací. Taktéž si můžeme zvolit pouze PAY-TV(SKY DE), Seriály, Dokumenty, programové tipy. Listování v kanálech je zde možné zvolit jako v satelitním přijímači. Aplikace běží opravdu velmi rychle a nebojím se napsat, že je velmi propracovaná, do detailu, tak jak je u německých produktů zvykem.

 

TV MOVIE – TV program

Další aplikace mířena na německé diváky. Vychází z internetové verze http://www.tvspielfilm.de/. Opět je to aplikace perfektně propracovaná. Najdete zde program pro více než 100 TV kanálů. Dají se zde nastavit různé filtry, náhledy pořadů, tipy, aj.

 

Programme TV par Télé Loisirs

Aplikace dělána pro stěžejní francouzské programy – TF1, France 2, France 3, ad. Opět zde můžeme navolit zobrazení aktuálně vysílaného programu. Také můžeme zvolit zobrazení programů v horní liště a poté vybírat zvolený program. Při kliku na program nechybí podrobnější anotace k programu. Můžeme si zde navolit také upozornění na program.

 

Télé Loisirs Belgique

Tatáž aplikace co výše, ovšem určená pro Belgický trh.

 

myCANAL, par CANAL+ & CANALSAT

Jak napovídá název, aplikace určené pro francouzskou platformu Canalsat France. Aplikace umožňuje mimo jiné streaming programů, samozřejmě pouze pro francouzské registrované abonenty. Nás zajímá ovšem TV program, který nám aplikace zobrazí i bez nějaké registrace. Stačí v menu zvolit GUIDE TV a rozjedou se nám možnosti různých voleb, programových tipů a samozřejmě seznamů programů.

 

Tv24.co.uk TV Guide

Aplikace, která vám zobrazí TV program anglických stanic – paketu SKY ENGLAND. Opět perfektně zpracovaná aplikace. Umožňuje různé módy zobrazení, aktuálně vysílaný program, náhled po hodinách, zítra, pozítří, atd. Nechybí oznámení o pořadu, který si označíme. Máme zde možnost sdílení na Facebooku, emailu, aj. Můžeme zvolit svůj seznam stanic nebo zobrazení Movies, Sports, Series, Kids, ad.

ATlink 310IR satelitní přijímač

Program nc+

Jak je patrné z názvu, aplikace je určená primárně pro programy polské platformy nc+. Můžeme zde vytvořit seznam oblíbených stanic, zobrazení všech kanálů, nabídku nc+. V horní liště máme lupu, kde můžeme zadat název stanice a pokud je k dispozici, aplikace nám jí ihned nabídne a můžeme listovat v programu. U jednotlivých stanic je uvedeno číslo, které znamená pořadí v satelitním přijímači, které dodává svým abonentům nc+.

 

Program TV

Mnohem lepší a výborně propracovaná aplikace pro polské TV programy včetně nabídek kabelových televizí operujících v Polsku. V nabídce najdeme program pro více než 300 stanic, z toho 139 čistě polských. V hlavní nabídce si můžeme vybrat široké spektrum polských platforem včetně pozemní televize (DVB-T). Ze známých operátorů jmenujme Canal+, Cyfrowy Polsat, Inea, nc+, Netia, UPC Mediabox, Vectra, ad. Po zvolení operátora se nám v nabídce objeví kanály vybrané platformy. V seznamu programů si můžeme rolovat nahoru, dolů. Pokud si zvolíme program, rozjede se nám nabídka programů, samozřejmě nechybí podrobný popis programů. Ovšem dole v liště můžeme opravdu rychle projíždět a zvolit si třeba další program z nabídky, který je zobrazen podle loga TV stanice. Program je k dispozici na celý týden. Můžeme si zvolit filtr podle času, doporučení a samozřejmě nastavit upozornění (alert). Je zde možnost sdílení pořadů na Facebooku, mail nebo SMS. Opět můžeme vyhledat program přes lupu. Nechybí ani možnost widgetu. Nebojím se říci, že se jedná opravdu o špičkovou aplikaci. K dispozici jsou i internetové stránky s programem: http://tv.wp.pl/ a také stránky pro mobilní verzi: http://mobilna.wp.pl/

 

Programmi TV

Aplikace pro italské TV programy, k dispozici je program pro cca 50 kanálů. Najdeme zde hlavně základní italské programy. Mezi nejžádanější a snadno dostupné ze satelitu patří veřejnoprávní RaiUno, RaiDue, RaiTre, které zde samozřejmě v seznamu najdeme. Pořady jsou v horní liště, ve které rolujeme z leva doprava. Pokud se u pořadu zobrazuje ikona „i“, je zde k dispozici popis k programu a také možnost sdílení. Aplikace nemá nějaké speciální funkce, ovšem službu s přehledem programů plně splní.

 

Sky Guida TV

Aplikace šitá do slova a do písmene na míru pro SKY ITALY. Najdeme zde ovšem i italské veřejnoprávní stanice. V levém rohu se nám nabízí menu. Zvolíme jednoduše Canali a rozjede se nám seznam programů této platformy. Program u jednotlivých stanic je samozřejmě zpracován do podrobných detailů včetně možnosti upozornění na pořad. K dispozici je program na celý týden. Dole v liště můžeme zvolit výběr programů - Všeobecné, Sport, Filmové, aj. Opět zde jsou číslovky u stanic, tak jak je najdeme v dodávaných přijímačích od této gigantické platformy. Nechybí zde možnost vyhledávání programu lupou, seznam oblíbených stanic, upozornění na pořad, sdílení pořadu. Graficky špičkově zpracována aplikace.

 

Zpracoval: Kežlínek Miroslav

Zpět


Rychlý kontakt

Montáže
satelity – antény – kamery

596 136 507
777 747 251

Velkoobchod

599 526 183

Servis a reklamace zboží

734 573 840

Zadejte vaši poptávku

Nevyplňujte:

* položky vyznačené tučně jsou povinné    
Eshop Přejděte ke Skylinku - dotované satelitní přijímače Prodej dálkových ovladačů

Prodejny

Ostrava - Muglinov
Bohumínská 188/118
Tel.: 599 526 183
777 747 253
E-mail: shop@atoselektro.cz
Po - Pá: 7:00 - 16:00
Ostrava - Přívoz
Nádražní 168
Tel.: 596 136 507
777 747 251
E-mail: privoz@atoselektro.cz
Po - Pá: 9:00 - 12:00
13:00 - 17:00
Zlín
2.května 1536
Tel.: 575 758 474
773 918 066
E-mail: zlin@atoselektro.cz
Po - Pá: 8:00 - 17:00
So: 9:00 - 12:00